•  Visiem pasūtījumiem virs 100 eiro
  •  Pasūtījums tiks piegādāts 3-5 darba dienu laikā
Rādīt PVN:

Augstas kvalitātes sirds defibrilatori un PMP manekeni

Mēs varam jums palīdzēt izvēlēties pareizo defibrilatoru savai darba vietai, pareizos PMP manekenus apmācībām un pareizos pirmās palīdzības piederumus gan mājām, gan biznesa vajadzībām. Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība pareizā produkta atrašanā.

Mūsu defibrilatori atbilst Eiropas Reanimācijas padomes (ERC) vadlīnijām par AED aprīkojumu

Tas nozīmē, ka visām ierīcēm ir instrukcijas, ko jāizpilda soli-pa-solim dāņu valodā paskaidrojot, kā tie tiek izmantoti.

Apskatiet defibrilatorus

Jaunumi

Defibrilatori un CPR manekeni

Pareizi veikta sirds masāža kombinācijā ar defibrilatoru var glābt dzīvības. Pie mums jūs atradīsiet virkni ar dažādu aparatūru, kas papildinās pirmās palīdzības aprīkojumu uzņēmumā vai mājās. Mums ir arī anatomiski precīzi CPR manekeni, kurus izmanto atdzīvināšanai kursos. Tie ir pieejami dažādos cenu diapazonos un modeļos, sākot no mazuļa līdz pieaugušajam, lai jūs varētu atrast alternatīvu, kas piemērota jūsu uzņēmumam. 

Gan zināšanas par to, kā veikt sirds reanimāciju, gan kā lietot defibrilatoru, ļauj jums palīdzēt cilvēkiem jūsu tuvumā, kurus skāra pēkšņa sirdsdarbības apstāšanās. Izmantojot mūsu anatomiski precīzo CPR manekenu, jūs un jūsu līdzstrādnieki varat iemācīties pareizo sirds- reanimācijas paņēmienu, kas nodrošina drošību situācijā, kad nepieciešama CPR. SIRDS-palīdzība piedāvā arī kursus, kur mēs mācām, kā veikt sirds atdzīvināšanu un kā lietot sirds defibrilatoru.

 

Defibrilatori

Sirds aparāts, ko sauc arī par defibrilatoru, palīdz sirdij sākt pukstēt personai, kurai ir bijusi sirdsdarbības apstāšanās. Sirdsdarbības apstāšanās laikā sirds atrodas elektriskā haosā. Elektriskās strāvas triecieni, ko izstaro sirds sūta signālu, lai nomierinātu šo haosu un atjaunotu sirds darbību. Ja jūs izmantojat sirds defibrilatoru, jūs palielināt izdzīvošanas iespējas personai, kurai notikusi sirdsdarbības apstāšanos.

Visizplatītākais sirds darbības atjaunošanas veids mūsdienās ir pusautomātiski modeļi, kuriem nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Tie nāk ar balss palīdzību un īsziņām, kas klusi un skaidri sniedz jums informāciju par katru defibrilācijas un CPR soli. Tie var arī sniegt atsauksmes par to, kā veikt CPR, piemēram, ja jums ir jāpievelk vai ja jūsu saspiešana ir pareiza. 

Mūsu sortimentā ir arī visi piederumi, kas nepieciešami apkopei un lietošanai, piemēram, baterijas, elektrodi gan bērniem, gan pieaugušajiem, komplekti ar šķērēm un mutes aizsargiem un daudz kas cits. Defibrilators ir pieejams un viegli atrodams, tomēr ir dažas svarīgākas lietas, kas jāpatur prātā. Standartizēta zīme, kas jums jānovieto pie sirds, lai būtu vieglāk atrast. Attiecībā uz pieejamību ir svarīgi, lai jūsu sirds viegli sasniegtu defibrilatoru, lai tas netiktu bloķēts. Tas viss, lai atvieglotu pēc iespējas ātrāku izmantošanu. 

 

CPR manekeni

Pareizi veiktas sirds un asinsvadu sistēmas glābšanas procedūras un defibrilatora kombinācija dod vislabāko efektu, kā arī sirds un asinsvadu glābšanai nepieciešama pareiza masāža. Labākais veids, kā to iemācīties, ir izmantot CPR manekenus, kurām ir reālistiska anatomija, un prasmju rokasgrāmata, kas parāda, vai pareizi veicat kompresijas un izelpas. Lai veiktu CPR bērniem un zīdaiņiem, ir nepieciešami nedaudz atšķirīgi paņēmieni, tāpēc mūsu klāstā atradīsiet arī CPR manekenus zīdaiņiem un bērniem. 

 

Uzziniet, kā glābt dzīvības, izmantojot CPR manekenus un defibrilatorus

CPR manekenam vajadzētu būt vairākām atšķirīgām funkcijām, lai jūs un jūsu personāls varētu uzzināt, kā pareizi veikt sirds un asinsvadu glābšanu. Ieelpojot, krūtis jāpaceļ, un manekenam arī jānorāda, vai krūškurvja saspiešana ir pietiekami dziļa. Reālās dzīves anatomija ir svarīga, lai attīstītu tehnoloģiju, kas nepieciešama reālā ārstēšanas situācijā.

Ja plānojat organizēt sirds un asinsvadu glābšanas kursu, mums ir gan sirds defibrilatori ar viedām funkcijām, gan CPR manekeni gan bērnu, gan pieaugušo modeļos. Ir pieejami vairāki piederumi, kas ļauj pielāgot manekenu savām vajadzībām, kā arī nomainīt ar lietotos aksesuārus, piemēram, uz sejas un krūtīm. Mums ir arī mitras salvetes, lai dezinficētu seju starp katru lietošanas reizi. Ja vēlaties profesionālu palīdzību, laipni lūdzam sazināties ar mums. 

 

Vairāk informācijas par mūsu produktiem

Ja jūs interesē iegādāties defibrilatorus un CPR manekenus, varat uzzināt vairāk par dažādiem produktiem, noklikšķinot uz tiem. Tur atrodama detalizēta informācija palīdzēs jums atrast pareizo produktu jūsu mērķim un biznesam. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs ar prieku palīdzēsim atrast jūsu vajadzībām piemērotus produktus. Pirms pasūtījuma pabeigšanas apskatiet arī citus mūsu pirmās palīdzības produktus. Mums ir plašs augstas kvalitātes produktu klāsts, kas katram uzņēmumam vajadzētu būt pirmās palīdzības aprīkojumā.

Svenska Suomi Dansk Eesti Latvijas Litauiska

Kategorijas

Internetveikals

Papildu informācija